Máte DOTAZ?
Přejít na homepage

Vystavujeme

Obchodní síť TOP PALIVO-TEPLO se účastní významných výstav v ČR za účelem propagace dlouhodobého využití uhlí jako tradičního paliva v ČR. Důraz je na ekologické a moderní využití tohoto paliva v souladu se stávajícími i budoucími předpisy a zákony na území ČR.
Země živitelka

Země živitelka 2012 v Českých Budějovicích

Obnova a rozvoj venkova, rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství, služby pro zemědělství, ostatní...

Rakovník 2012 - regionální výstava

Rakovník 2012 regionální výstava

V rámci vzájemné PARTNERSKÉ spolupráce jsme společně s regionálními Uhelnými sklady…

Moderní kotelna

Moderní ukázková kotelna

Moderní kotelna s multifunkčními zásobníky vody a se solárním ohřevem nabízí nízké náklady na výrobu tepla se zaručeným konfortem...

Stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME v Ústí nad Orlicí

Stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME 2012 v Ústí nad Orlicí

Stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME v Ústí nad Orlicí, které se účastnila Obchodní síť TOP PALIVO-TEPLO je určená pro všechny, kteří staví, opravují rekonstruují, nebo zařizují.

Infotherma 2012 - Ostrava

INFO-THERMA Ostrava 2012

Obchodní síť TOP PALIVO-TEPLO se účastnila jedné z největších specializovaných výstav k vytápění, úsporám energie a využívání obnovitelných zdrojů V ČR.

AQUA-THERM PRAHA 2011

AQUA-THERM PRAHA 2011

Obchodní síť TOP PALIVO-TEPLO se zúčastnila mezinárodního odborného veletrhu vytápění AQUA-THERM PRAHA 2011, kde vystavovala hned vedle stánku SD a.s. - Doly Bílina.