Máte DOTAZ?
Přejít na homepage

Garanti

MEIXNER & HANUŠ a.s. - záruka jistoty a stability

MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic Firma MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic patří mezi významné společnosti v oblastech OBCHOD-SPEDICE-LOGISTIKA a je tradičním stabilním obchodním partnerem mnoha kooperujících firem v ČR i EU s oceněním obchodní i finanční stability nejvyšším možným ratingovým hodnocením AAA-Excellent.

Bílinské uhlí z Ledvic - u nás záruka dodávky Bílinského uhlí – ruku na to!

Dodáme Vám tradiční nejoblíbenější tuzemské tříděné uhlí s vysokou výhřevností, nízkou popelnatostí a dobrou cenou.

SD Bílina

Brikety REKORD - německá kvalita za českou cenu!

Brikety REKORD Dodáme Vám německé brikety REKORD s vysokou výhřevností, dlouhou dobou hoření a dobrou cenou, odolné proti rozpadu a samovolnému vznícení, vhodné pro uhelné kotle i krbová kamna. Obsahují přirozený nízký podíl síry a popílku.

Kotle TOPMAX - levné a spolehlivé topení - teplo!

TOPMAX - nadčasové topení Dodáme Vám spolehlivé automatické nebo všespalující uhelné kotle TOPMAX s vysokou účinností a dobrou cenou, které splňují současné i budoucí ekologické zákony, garantujeme ekonomickou výhodnost, záruku i servis !

Analyse Group - dobrou firmu dělají a tvoří lidé - spolupracující tým

TOPMAX - nadčasové topení Ani v lidských zdrojích - to je v našich pracovnících, nenecháváme nic náhodě. Získávání nových dovedností pro zaměstnance a jejich vzdělávání patří bezesporu k důležitých postupům a praktikám v dnešní době.
SD Bílina